Рікко

Сушки для білизни

Сушки для білизни

Сушарки для білизни: зручно, практично та естетично

Корисний предмет, такий як сушка для білизни, суттєво полегшує процес сушіння після прання. Зручні у використанні та компактні моделі поступово витіснили традиційні мотузки, і сьогодні більшість господарок не уявляють, як обходитися без таких пристроїв. Вони можуть відрізнятися за видом кріплення, є сушки для білизни на балкон, для підлоги в кімнату або ванну.

Різновиди та особливості сушарок для білизни

Основне завдання, з яким чудово справляється сушилка для білизни — зручне розміщення максимально великої кількості речей. Виробники пропонують для цих цілей купити сушилку для білизни різних розмірів і конструктивного виконання. Щоб грамотно підібрати виріб, варто розібратися, які бувають пристрої:

  • Сушилка для білизни напольна. Модель без зусиль розкладається, розміщується у будь-якому просторі, призначена для великої кількості білизни. При непотрібності легко забирається за шафу або двері. Сушилка для білизни напольна купити можна вертикального або горизонтального виконання.

  • Компактна сушилка для білизни потолочна. Фіксується за допомогою анкерних болтів або дюбелів на стелю. Це ідеальна сушка для білизни у ванну, на балкон. Перевагою, якою володіє потолочна сушилка для білизни є економія корисної площі.

  • Настінна модель. Підходить для встановлення у невеликому приміщенні. Такого плану сушка для білизну купити Харків ви можете на нашому сайті.

Також у продажу зустрічаються портативні моделі, які легко переносяться і фіксуються в будь-якому місці. Такі невеликі варіації можна кріпити до бортів ванни або гачок дверей. Ви можете підібрати відповідну модель у нашому інтернет-магазині, у нас сушка для білизни купити Україна можна за прийнятною ціною.

Матеріал виготовлення

Найпоширеніші варіанти — моделі, виготовлені зі сталевого сплаву, міцного пластику або алюмінію. Купить сушилку на балкон краще зі сталі, тому що матеріал більш довговічний, відрізняється стійкістю до зовнішнього впливу та витримує великі навантаження.

Перевагою пластикових виробів є легка вага, невисока вартість. Сушка для білизну купити Дніпро можна з алюмінію з антикорозійним покриттям. Згодом такі моделі не деформуються навіть під вагою білизни. Комбінована сушка для білизну купити Київ — оптимальне рішення між якістю та ціною пристосування.

Є моделі, у яких прути зроблені з алюмінію, а підставка та рама — з нержавіючої сталі. Невелика вага, компактність після складання дозволяють легко переносити та зберігати такий виріб у будь-якому вузькому просторі.


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок