Рікко

Товари для саду

Приходиш у магазин садового приладдя з одним простим завданням – купити лійку для квітів… І все, на годину-півтори ти поглинений вибором між сталевими та пластмасовими моделями, об'ємними та мініатюрними, дорогими і не дуже. Як не помилитися і придбати дійсно надійний і, що важливо, зручний у використанні виріб?

Матеріал - найбільш очевидний критерій, від якого безпосередньо залежать властивості садової лійки для рослин. Простір для маневрів тут не надто широкий: вибирати належить між металом і пластиком.

Пластик - це легкість, гарантована відсутність іржі та низька ціна. У порожньому вигляді такий інвентар важить дійсно мало - не більше 0,5 кг на 10-літрову ємність. Як результат, переміщати пластмасову лійку по саду-городу максимально легко і приємно, навіть якщо вона заповнена водою по саму шийку. Ще однією явною перевагою цього матеріалу є відсутність швів та стиків – литі вироби не схильні до протікань. Пропонуються такі лійки, як правило, в однотонному варіанті і дуже яскравих "кислотних" кольорах - те, що треба для сонячних літніх днів.

 

Вирішили купити пластикову лійку для квітів? У нас чудовий вибір, обов'язково Вам підберемо варіант.

У даній категорії немає товарів.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок