Рікко

Прибирання

Хоч прибирання і здається нехитрим, і простим процесом, це зовсім не так. Прибирання будь-якого приміщення, досить складний, комплексний процес, який вимагає послідовних дій. Здійснити її набагато складніше ніж здається на перший погляд. Чим більше, у Вас буде в арсеналі, для прибирання, інструментів тим краще. Адже кожен з них може впоратися краще з тими чи іншими завданнями в прибиранні. Наприклад, Ви берете щітку, ну для чого вона підійде? Можливо, це щітка для прибирання пилу, а може, щітка для чистки снігу з машини. Ці щітки принципово різні, і з іншим завданням, по прибирання, просто не впораються. Ви витратите купу часу і сил, і тільки тому, що взяли, не ту.

Які ж бувають щітки для прибирання ?! Розглянемо їх, на прикладі того, що часто можна зустріти в магазині, і що є найбільш затребуваним для прибирання в приміщеннях:

Почнемо з того, що, багато, купують комплекти, наприклад, де є щітка і совок для прибирання. Це дозволяє, не тільки виграти в ціні, але і дозволяє економити місце і зберігати їх поруч (елементи в таких наборах кріпляться один до одного). далі:

- Щітка для підлоги з довгою ручкою. Такі щітки відмінно підходять для прибирання вулиць, доріжок, бетонні, і будь-які тверді покриття, саме те, для людей які не люблять нагинатися. Сама щітка знімна, і її, при необхідності можна змінювати.

- Щітка для вікон. Дешевше один раз купити щітку для миття вікон, ніж постійно викликати клінінгову компанію. Правильно підібравши інвентар, Ви впораєтеся з цим не гірше. Служать довго, досить прості в використання, можна користуватися як для миття квартирних вікон, так і машинних.

- Кожній господині варто купити щітку для прибирання пилу. Сама щітка, являє собою палицю з пластикової ручки з мітелкою з великих ворсинок на конце.Пиль за допомогою даної щітки витирати просто, необхідно всього лише проводити по поверхні ворсом, і все, Ваша квартира знову сяє чистотою, що економить значну кількість часу на прибирання. І не треба думати про куточки в яких вічно зберігатися пить, адже вона з легкістю туди дістає і позбавляється від її.

- Щітка для рук. Така маленька і незвична для нас з Вами щітка, адже, вона може стати для Вас домашнім масажером. Масаж, яким можна робити самостійно, не вимагає багато часу і сил. Але, при цьому, досить результативний.

Все для прибирання, Ви можете придбати в нашому магазині RIKKO. Також, на нашому сайті Ви зможете знайти такі атрибути для будинку як відро з віджиманням (яке, з кожним роком стають все більш популярні), швабра моп (яка може дати легке, якісне миття, простоту в обігу, чисті руки, і, як бонус , здорова спина). У всіх швабрах, насадки МОП змінюються.

Купити швабру для миття підлог, і інші товари для будинку, по самій вигідною ціною, можна оформивши замовлення на сайті, або просто подзвонити нашим менеджерам для оформлення замовлення, за номером +380 (67) 370 - 06 - 40

Всі товари інтернет-магазину RIKKO можна купити оптом, і в роздріб.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок